БО «Зернятко» виповнилося три роки

Річницю відзначили в інклюзивно-ресурсному класі на базі школи №2.

Того дня з подарунками та посмішками до дітей та вихователей завітали гості, рідні й близькі.

Заснувала Благодійну організацію мама дівчинки з аутизмом Людмила Іващенко. Ось уже три роки вона допомагає усім родинам, яким необхідна підтримка:

– Головне – не зупинятись на досягнутому, а долати все нові й нові вершини. Сьогодні нам три роки. Для існування організації – це не багато, але для наших дітей – це безліч нових успіхів. Я дякую усім, хто підтримує нас! Продовжуємо! Діємо, працюємо, бо знаємо, для чого це робимо – для наших дітей.

У цьому класі на базі школи №2 навчаються черверо дітей з аутизмом. У вересні 2019 року вони підуть до першого класу цього ж навчального закладу і здобуватимуть знаття в інклюзивному класі.

Привітати благодійну організацію завітали керівництво міста, представники депутатського корпусу Полтавської міської ради, члени «Rotary Club», адміністрація школи.

Під час свого слова заступник міського голови Людмила Бойченко побажала організації рухатись вперед і продовжувати робити велику і добру справу:

– Хочеться подякувати Людмилі Іващенко і усьому колективу. Ви робите велику й добру справу, допомагаючи дітям. Разом з вами вони навчаються новому. Нехай і невеличкими, але впевненими кроками ви разом йдете но нових перемог.

Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов зауважив, що на турботу та підтримку, на любов та повагу заслуговують усі діти:

– Усі ми, – дорослі, – маємо зробити усе для того, аби діти були щасливими, аби вони посміхались. У цьому інклюзивно-ресурсному класі з дітьми працює прекрасний колектив, який з любов’ю та ласкою дбає про дітей. Дякую вам за те, що робите, за те, що допомагаєте дітям!

Джерело: http://www.rada-poltava.gov.ua

святкуємо разом, арт-терапія, благодійність
Комментировать