Бюджет участі - підтримуйте наш проект за номером 29!

Усіх визначає мета. Для БО "Зернятко" найголовнішою є забезпечення дітей з особливими освітні потребами рівноцінними можливостями розвитку.

 

Наразі одним з етапів її втілення є участь у громадській програмі "Бюджет участі". Наш проект надасть можливість діткам з аутизмом та РАС здобути такий важливий інструмент розвитку, як соціалізація.

"Зернятко" в чергове зикликає всіх полтавців підтримати проект #29 - "Проведення інформаційних, розвивальних та розважальних заходів з метою створення інклюзивного середовища в школах м. Полтави". Саме ви можете надати шанс діткам з особливими освітніми потребами на щасливе дитинство та повноцінне життя в майбутньому.

 Однією з  ознак толерантного суспільства є обізнаність жителів міста з питань проблем у дітей з особливими потребами. Ми раді, що програма "Бюджету участі" повністю направлена на громадян Полтави. Завдяки їй та вашій підтримці, вже наступного року можливо організувати освітні семінари для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими потребами; на базі ресурсного класу та сенсорної кімнати провести розвиткові заняття з лікувальної фізкультури та сенсорної інтеграції; організувати розважально-масові заходи у школах районів міста, з метою розповсюдження інформації про проблеми дітей з особливими потребами.

Шановні полтавці! Вже четвертий рік поспіль, завдяки проекту "Бюджет участі", ми наближаємось до спільної мети: створюємо яскраве, привітне і доброзичливе середовище для діток з особливими освітніми потребами. І в цій благородній справі, як завжди, не обійтись без вашої підтримки.

Звертаємося із закликом підтримати проект під номером 29 - "Проведення інформаційних, розвивальних та розважальних заходів з метою створення інклюзивного середовища в школах м. Полтави".

Віримо, що дитинство може бути щасливим для всіх діток і з вашою допомогою ця мрія обов'язково здійсниться.

https://budget.e-dem.ua/5310100000/project/16795?return=search:29&compid=2310

заняття, виховання, Проект, благодійність, Бюджет
Комментировать