Семінар Евгенії Панічевської

"Аутизм. Створення системи допомоги на державному рiвнi: взаємодiя батькiв,дiтей,держави"

20 травня 2017 р. у м.Полтава за iнiцiативи Благодійного фонду "Зернятко" в примiщеннi загальноосвiтньої школи №2 вiдбувся цiкавий та змiстовний семiнар вiд голови Асоцiацiiї батькiв дiтей з аутизмом - Евгенiї Панiчевської: "Аутизм. Створення системи допомоги на державному рiвнi: взаємодiя батькiв,дiтей,держави".
Висловлюємо велику подяку за корисну iнформацiю Евгенiї Панiчевськiй: чарiвнiй мамi, розумнiй жiнцi i просто хорошiй людинi, яка має великий досвiд та гарнi результати!
Було приємно бачити багатьох присутнiх, якi цiкавляться темою "Аутизм" та хочуть по максимуму допомогти дiтям з особливими потребами. Серед присутнiх були: представники Полтавської психолого- медико-педагогiчної консультацiї , представники навчально- реабiлiтацiйного центру Полтавської обласної ради, директор СНВК №45, батьки та iншi небайдужi.


Дякуємо за допомогу в органiзацiї семiнару: директору ЗОШ №2 Шемет Ольгзі Борисiвні , чудовому фотогафу Наталiї Кiнь, одному з кращих журналiстiв газети "Коло" Ользі Правденко та всiм нашим друзям!

З повагою, голова БО «Зернятко»  Людмила Іващенко.

семінар, освіта
Комментировать