Благодійна фотовиставка "Світ всередині" 

З нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму,  2 квітня 2018 року відбулася благодійна фотовиставка "Світ всередині" 

Цього дня ми поговорили про аутизм трішки більше і про дітей, які живуть з аутизмом, труднощі з якими стикаються родини та про можливості вдалої реабілітації таких дітей за підтримки проектів, що направленні на допомогу у розвитку та соціалізації дітей з аутизмом. Чудовими світлинами з фотовиставки показали, що наші діти звичайні, гарні, добрі, щирі, талановиті і заслуговують на щасливе повноцінне життя! Під час заходу діяла благодійна ярмарка виробів "Hand Made", наших друзів майстрів! Вилучені кошти були витрачені на наступний проект по розвитку дітей з аутизмом. 
 

Благодійна організація "Зернятко" від щирого серця дякує усім хто долучився до організаціі Благодійної фотовиставки "Світ всередині", усім хто постійно підтримуе наші проекти по розвитку та реабілітаціі дітей з аутизмом, хто розуміє нас і допомагає зрозуміти іншим! Дякуємо Вам, наші друзі, знайомі та незнайомі люди з Вашою підтримкою та великим люблячим серцем ми подолаємо будь- які перешкоди та зробимо наш світ ще кращим!!!

З повагою, голова БО «Зернятко» Людмила Іващенко.

поширення інформації, збір коштів, 2 квітня, фотовиставка
Комментировать