Інтеграційний літній табір сімейного типу

Чарівні, казкові, захоплюючі дні позитиву! 

Реалізація великого проекту "Зернятко життя 2018" - інтеграційний літній табір сімейного типу для дітей з розладом аутистичного спектру, який діяв на базі Дитячого оздоровчого центру «Орлятко», де змогли оздоровитися 40 хлопчиків та дівчаток!

На дітей та батьків чекала насичена розвивальна програма. Кожного дня відбувалися корекційні та розважальні заходи: лікувальна іпотерапія, заняття з дефектологом, арт-терапія, сенсорна інтеграція, музична терапія, іпотерапія, ранкова спортивна гімнастика, ігрові вправи спрямовані на фізичний та емоційний розвиток дітей, підвищення рівня вміння володіти власним тілом, театральна діяльність, приїздили аніматори з власними костюмованими програмами та квестами, мультик під відкритим небом, вистава від акторів з Полтавського обласного театру ляльок. Не сумували і батьки, для яких був передбачений цікавий майстер-клас із психологом та майстер – клас з яскравої «Зумби».

Інтеграційний літній табір – це яскрава і незабутня подія в житті наших дітей, унікальна можливість, де вони з великою цікавістю та користю провели літні канікули!!!

Благодійна організація "Зернятко" висловлює велику подяку всім хто долучився до організації табору! Дякуємо Вам, дорогі наші друзі за допомогу та підтримку! Ваша допомога для нас є дуже важливою, ми цінуємо та поважаємо кожного з вас. Добрі справи та велика віра творять чудеса! Нехай щасливою буде кожна сім’я!

З повагою, голова правління БО «Зернятко» Людмила Іващенко!

благодійність, табір
Комментировать