Семінар Тетяни Скрипник

Благодiйна органiзацiя "Зернятко" вже більше двох років проводить роботу з надання допомоги дiтям з розладом аутистичного спектру та їх батькам. 

Для найкращої адаптації та соціалізації дітей з РАС має бути організовано педагогічно-корекційну роботу та інклюзивне навчання, з чим у нашій країні маса проблем. На щастя в Україні є професіонали, вчені, які розробляють спеціальні програми та методики по впровадженню інклюзії та освоєнню позитивного досвіду  роботи з інших держав.


Такою є Тетяна Скрипник, професор Киiївського унiверситету iм. Б. Грiнченка, доктор психологiчних наук, фахiвець з дiагностики аутизму, автор програм i навчально-методичних розробок з питань аутизму та iнклюзивної освiти, ведуча тренiнгiв в Українi та Iзраїлi. 

У рамках співпраці з БО «Зернятко» Тетяна Вікторівна провела чудовий та корисний семiнар на тему "Системно-реурсний пiдхiд в наданнi допомоги дiтям з розладом аутистичного спектру", що вiдбувся 18 травня 2018р. у стiнах Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. 
Семінар налічував 170 учасникiв! 
Благодiйна органiзацiя "Зернятко" вдячна за пiдтримку, спiвпрацю та допомогу  Харченко Оленi Вiкторiвнi, директорy департаменту освiти i науки Полтавської обласної державнoї адмiнiстрацiї,  Балибiнiй Iринi Вiкторiвнi, директору Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування,  Шевчуку Сергiю Миколайовичу,  проректору з наукової роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Сулаєвiй Наталiї Вiкторiвнi, декану психолого - педагогiчного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Пахомовiй Наталiї Георгiївнi, завiдувачу кафедри спецiальної освiти i соцiальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені  В. Г. Короленка та всiм хто долучився до органiзацiї заходу!


Ми йдемо вперед, все робимо з великою любов'ю, працюємо над створенням повноцiнного життя для дiтей з особливими освiтнiми потребами i вiримо, що маючи таку велику пiдтримку, досягнемо найкращих результатiв для наших дiтей!!!

З повагою, голова БО «Зернятко» Людмила Іващенко.

освіта, семінар
Комментировать