День розповсюдження інформації про аутизм

2 квітня 2019 року, на акції присвяченій Всесвітньому дню інформування про проблеми аутизму величезна кількість казкових героїв дарували діткам щирі моменти радості та щастя. Це неймовірні та дуже талановиті актори, які вміють та прагнуть створити казку для дітей та кожного разу спонукають вірити в дива. Вони завітали на нашу благодійну акцію аби допомогти створити нам свято, подарувати радість, енергію, драйв та диво.

В цейдень усмішки на обличчах дітей та дорослих засяяли завдяки колективам від ігрової кімнати "Лунтік", "Островок приключений", "Beus" та акторам міського управління культури Полтавської міської ради.
Благодійна організація "Зернятко" щиро дякує всім вам за бажання прийти нам на допомогу та за величезну кількість позитивних емоцій, які ви подарували нам та нашим діткам.

Виготовлення інформаційних блокнотів у вигляді коміксів та розповсюдження їх у школах м.Полтави разом з блакитною кулькою стало цьогорічною ідеєю БО «Зернятко» до всесвітнього дня розповсюдження інформаціі про аутизм!
Щиро вдячні за допомогу у реалізації ідеї журналу «Детский мир» та управлінню у справах сім`ї , молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.
Дякуємо директорам та колективу ЗОШ 2, ЗОШ 20, ЗОШ 27, СНВК 45 за підтримку та долучення до всесвітньої акції у вихованні толерантного суспільства!

З кожним святом, з кожним заходом ми бачимо, як довкола нас згуртовується все більше людей, які прагнуть допомогти. Вони не стоять осторонь і вже сьогодні роблять життя для дітей з аутизмом яскравішим та цікавішим. Такими другом став для нас магазин "Мандарин". Дякуємо ,що відгукнулися та надали яскраві дитячі подарунки для нашої неймовірної акції з нагоди Всесвітнього дня інформування про проблеми аутизму. Благодійна організація "Зернятко" вислювлює щиру подяку за те, що ви не лишаєтесь осторонь і разом з нами готові змінювати світ на краще!

2 квітня, поширення інформації
Комментировать