Засновник

Життя змінює своє значення і ти дивишся на світ іншими очима, якщо цей світ сприймає і відчуває по-іншому твоя дитина. Це страшно, опускаються руки і хочеться втекти від усіх і від усього. Але розумієш що не можна і тому  рішення, яке ти приймеш може змінити не лише твоє майбутнє, а й майбутнє багатьох людей.
Я – Людмила Іващенко – засновниця Благодійної організації  «Зернятко», що допомагає дітям з особливими освітніми потребами. Та насамперед я мама чудової дівчинки Руфіни, якій зараз 6 років.
Я особисто відчула, як це бути мамою особливої дитини коли донці зробили щеплення в 2 роки. До цього моменту маля розвивалося нормально, а потім… дитина стала гіперактивною, спостерігалася затримка мовлення та розвитку загалом.
Ми зверталися до різних лікарів України та закордоном, щоб зрозуміти як лікуватися, але офіційного діагнозу так і не встановили.
 Про те, що в моєї дитини особливості аутичного спектру я зрозуміла сама, перечитавши масу інформації. Для себе я точно зрозуміла, вона не хвора, а просто має особливості в розвитку, яка за допомогою якісної корекції та максимального розвитку буде жити звичайним життям.
Ідея створення організації була поступовою, але я відчувала, що допомога дітям є моїм  призначенням в житті.
Шукаючи можливість вирішення питання по розвитку та реабілітації дитини я знайомилася з батьками, які мають аналогічну проблему. Ми спілкувалися і мали велике бажання не присвоювати дитині статус інвалідності, а по-максимуму працювати над розвитком наших дітей.
Так, 19 квітня 2016 року була  офіційно створена благодійна організація для допомоги дітям з особливостями розвитку. Назвала я його «Зернятко», тому що все починається з зерна і те як ми будемо за ним доглядати, підживлювати таким і буде результат-чи це буде звичайна соломинка, чи гарний колосок!
Стукаю в усі двері, розповідаю про нашу роботу, про те, що так багато дітей потребують нашої підтримки, показую яких результатів досягли. Вдячна всім добрим людям які нам допомагають.


 

історія, засновник
Комментировать